חתולים הם טורפים, ולכן טבעי עבורם לאכול טרף קטן כגון עכברים, צרצרים, דגים וציפורים קטנות. בקרנה4 מאמינים שזוהי התזונה האידיאלית עבור חתולים ובשילוב עם קצת ביצים, ירקות ונוטריאנטים אחרים מזרעים מונבטים ניתן ליצור תזונה מאוזנת ומלאה שתספק את כל צרכיהם התזונתיים לאורך החיים.

מאחר ואורח החיים של רוב בעלי החתולים אינו מאפשר להם להכין תזונה טבעית לגמרי בעצמם בבית, קרנה4 החלו לייצר מזון מלא לחתולים המבוסס לחלוטין על רכיבים טבעיים.

מאחר וחתולים הם אכלנים מאוד בררניים, קשה מאוד להעביר אותם ממזון מסחרי לתזונה יותר טבעית. בעלי חתולים רבים שואלים אותי כיצד לבצע את המעבר מתזונה מעובדת לתזונה ביתית או למזון קרנה4 הטבעי. רבים מהם העידו שהחתולים שלהם פשוט "מסובבים את הראש" או "מרימים את האף והולכים" יום אחרי יום, ומעדיפים להישאר רעבים מאשר לאכול מזון טבעי ובריא. חתולים מאוד נאמנים למה שהם מכירים ורגילים.

אחת הסיבות לכך היא שרוב המזונות המסחריים לחתולים מיוצרים תוך שימוש בכמות גדולה של חומרים משפרי טעימות וריח וכך יהיה קשה לשכנע את החתול לעבור מהמותג אחד לאחר. חומרים אלה אינם בעלי ערך תזונתי אבל מריחים טוב עבור החתול בכך שמדמים את הריח של הטרף הטבעי שלהם.

מזון קרנה4 אינו מעובד בדרך של מזונות מסורתיים אחרים, והוא אינו מכיל שום רכיב סינטטי מכל סוג שהוא. המזון אפוי בתנור במהירות ואז מיובש באוויר, מכיל בשר אמיתי בשילוב תערובת של זרעים אורגניים מונבטים המספקים ערכים תזונתיים גבוהים במיוחד. קרנה4 מספק את האלטרנטיבה הנוחה והקרובה ביותר לציד עבור החתולים.

המזון טעים עבור רוב החתולים כתוצאה מרכיבי המזון האמיתיים הנמצאים בו אולם כמובן שיש חתולים שעדיין מכורים לתזונה המעובדת המסורתית שהם אוכלים וצריכים מעט שכנוע.

העברת החתול שלכם מתזונה מעובדת מסורתית לתזונה טבעית ונקייה יותר כמו קרנה4 יכול להצריך סבלנות, אבל יש מספר הצעות שיכולות לעזור:

  1. קחו חופן של כופתאות מזון קרנה4 לכף היד הסגורה שלכם (בתוך האגרוף). אל תראו אותם לחתול, אבל הזמינו אותו להתכרבל אתכם – גרדו אותו מתחת לסנטר ו/או בצדי הגוף עם היד שמחזיקה את המזון, כך שריח המזון יכנס לפרווה. ריח המזון יתחיל להיות מוכר לחתול ויקושר לליטופים מכם. עשו זאת מספר פעמים לפני שאתם מכניסים את המזון לקערת המזון.
  2. הרטיבו את מזון קרנה4 עם מים, נוזל של שימורי טונה, ציר מרק או כל נוזל בריא וטעים אחר שחתולכם אוהב.
  3. שלבו במזון מקורות חלבון או ירק שחתולכם אוהב. כגון, חתיכות עוף, הודו או דג. גיוון הוא תמיד בריא בתזונה ומסייע לחזק את מערכת העיכול.

כמו שאנחנו צריכים לאכול תזונה נקייה וכמה שפחות מעובדת כך גם חיות המחמד שלנו. קשה להפסיק הרגלים הקשורים באכילת תזונה לא בריאה מלאת משפרי טעם אבל בטווח הארוך מעבר לתזונה טבעית יתרום רבות לבריאות חייהם של חתולכם. היו סבלניים ואל תוותרו בקלות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *