דייב ומריה

דייב ומריה

על המזון

מזון קרנה 4 מיוצר בקנדה ע"י דייויד ומריה ומיובא ע"י חברת ונוס סאז בע"מ בהובלת סיון זילבר שהיא תזונאית קלינית לחיות מחמד.

המזון מיובא לישראל לאחר שסיון ראתה שאין בישראל מענה איכותי ואמתי המספק את כל צרכי חיות המחמד לפי הצרכים התזונתיים שלהם. מזון קרנה 4 הוא המזון הטוב בישראל המספק תזונה איכותית בעלת זמינות ביולוגית גבוהה בצורה נוחה להאכלה.  

בשנת 2010 דייויד שטאובל ומריה רינגו ראו את הצורך להציע לבעלי חיות המחמד האוהבים אלטרנטיבת מזון נוחה, טבעית לחלוטין וטהורה במקום ההכנה המפרכת של תזונה ביתית.

בעוד שהם עדיין מאמינים כי האכלה ביתית היא אידאלית, הם מבינים כי לפעמים פשוט אין לבעלים זמן או אנרגיה לתעסוקה. 

באמצעות שילוב של עשרות שנות ניסיון בתחום ייצור מזון לחיות מחמד, הם פיתחו מתכון המשלב קלות האכלה מבלי להתפשר באיכות וכך נולד מזון קרנה 4.

 הם קראו למזון על שם האלה קרנה. הרומאים העתיקים האמינו שהיא הגנה על איבריהם הפנימיים – הלב, הריאות והכבד, העוזרים לגוף להפיק הזנה מרכיבי המזון ולהמיר אותם לבריאות וכוח.

זה בדיוק מה שמזון קרנה 4 מציע לחיות המחמד. המזון מספק תזונה אמתית באמצעות שימוש רק ברכיבי מזון אמתיים ועם עיבוד מינימלי. 

התשוקה לשימוש ברכיבי מזון טבעיים הגיעה ממריה שהיא בנוסף מטלת ברפואה משלימה. היא הובילה את השימוש במזונות טבעיים כבר בשנת 1986 במישיגן, שם היא וחברתה אן הרבור הקימו יחדיו את חברת SOJOURNER FARMS למוצרים טבעיים, אחת מחברות המזון הראשונות בצפון אמריקה לתזונה טרייה לכלבים וחתולים. 

דייב בילה 22 שנים כאחראי לייצור מזון לחיות מחמד עבור המשווק הגדול ביותר בקנדה והיה אחראי לייצור אחד מהמזונות ההוליסטיים הנמכרים ביותר בתחילת שנות ה 2000. חוויה זו פתחה את עיניו לחסרונות במזונות המסחריים הזמינים בשוק. 

ביחד, דייב ומריה שילבו את הניסיון שלהם לייצור המזון הראשון שהוא 100% טבעי ומזין לכלבים. 

המזונות שלנו עשויים מ 100% רכיבים אמתיים ללא חומרים סינטטיים משום סוג, אפילו לא תערובת של ויטמינים ומינרלים הנמצאת בכל המזונות "הטבעיים האחרים". אנו מציעים לחבר שלכם רכיבים חדשניים שהם סופר מזונות נהדרים - בואו להכיר את הכוח התזונתי של הזרעים המונבטים האורגניים שלנו!

דייב ומריה

המזון המיוצר בקנדה, נבדק בכל אצווה מבחינת בטיחות מזון לפני שהוא יוצא אל השוק.

אנו גאים לעבוד עם חברות משפחתיות אחרות שגם מאמינות בקיומיות, שרשרת אספקה ללא רכיבים סינטטיים, ללא רכיבים מהונדסים גנטית ותהליכי חקלאות הומניים.

תודה רבה שאתם לוקחים חלק ובוחרים להאכיל במזון קרנה 4. 

המזון היחידי בעולם הרותם את כוחם של זרעים מונבטים ואורגניים לספק תזונה מלאה המחוזקת בנוגדי חמצון ואנזימים. 

בואו לספק לחברכם את התזונה הטובה ביותר!

הירשמו לקבלת מבצעים