מה הופך את קרנה 4

מריה ודייב הביאו את הניסיון העשיר שלהם בייצור מזון טבעי לחיות מחמד ושילבו כוחות לייצר את קרנה 4 עם צוות של תזונאים, מהנדסי ומדעני מזון, בעלי ניסיון בביוכימיה, תזונה וביולוגיה. לצוות יש יותר מ – 50 שנות ניסיון משולב בפיתוח מזונות מאוזנים לחיות מחמד. 

הצוות גייס את שירותי חברת MORTEC SCIENTIFIC INC, חברת מחקר ומעבדת בדיקות המתמחה במזון אנושי, מזון לחיות מחמד ומוצרי בריאות לרות המובילות בעולם. החברה עובדת עם המדענים המובילים בצפון אמריקה בתחום של זיהוי, קטלוג ושימוש בפרוביוטיקה. 

באמצעות צוות המומחים הרחב הזה, הם החלו ליצור מזון אמתי טבעי שיוביל על המוצרים האחרים הקיימים בכך שישלב רק בשרים טריים ברמת מאכל של בני אדם (ללא שימוש בקמחים) עם הכוח של זרעים מונבטים באמצעות אפיה עדינה בכדי למקסם את הזמינות של יסודות המזון ולשמר את הטעם של הרכיבים. 

מה שהתרחש לאחר מכן הפתיע את כולם. הצוות הצליח לעבור את הציפיות שלהם בכך שפיתח את המזון הראשון שמשתמש רק ברכיבי מזון טהורים וטריים בכדי לעבור את הסטנדרטים והדרישות התזונתיות של ארגון ה – AAFCO מבחינת כמות ויטמינים, מינרלים ויסודות מזון אחרים עבור כלבים בכל שלבי החיים ובכך לספק גם רמות גבוהות של נוגדי חמצון, פרוביוטיקה חיה ואנזימים.

הצלחה זו אומרת שלא כמו מזונות אחרים, הצוות לא צריך להוסיף שום תוספים סינטטיים המיוצרים במעבדות. זה אומר שאין שימוש בשום תערובת של ויטמינים או מינרלים או חומרי שימור אלא רק 100% רכיבי מזון אמיתיים! 

איך זה יכול להיות? 

בעיקרון, קרנה 4 מספקת תזונה טהורה, מחוזקת טבעית הודות למתכון שלה של זרעים מונבטים, בשר ברמת מאכל של בני אדם, תוצרת איכותית ועשבי תיבול, לאחר שכולם יובשו בעדינות בכדי לנעול את יסודות המזון הזמינים והטעם הטבעי. 

בכדי להיות נאמנים לערכים הטבעיים של קרנה 4, הצוות בוחר ירקות, פירות, ביצים ובשרים טריים ברמת מאכל גבוהה מאותם חוות קנדיות ומארה"ב המספקות לחנויות ורשתות המוכרות את אותו המזון לאנשים. החברה עובדת ככל הניתן עם חברות משפחתיות. 

לאחר מכן, הרכיבים מעורבבים יחדיו, נאפים ומיובשים באצוות קטנות בכדי לשמר את האיזון הקיים באופן טבעי ברכיבים של נוטריאנטים. 

בסוף הייצור כל אצווה נבדקת לבטיחות מזון לפני שהיא עוזבת את המפעל. 

ההבדל של קרנה 4 אומר שאתם תראו שינוי גדול בבריאות וחיוניות של חיית המחמד שלכם. 

שלא כמו מזונות אחרים בשוק, הרכיבים הטריים של קרנה 4 המחוזקים עם ויטמינים, מינרלים, פרוביוטיקה, פרה ביוטיקה, נוגדי חמצון וחומצות שומן חיוניות זמינים ממקורות טבעיים בלבד, מכילים את הכוח להעניק לחברכם פרווה מבריקה, עור בריא, עיניים בוהקות ואנרגיה מאוזנת. 

המזון היחידי בעולם הרותם את כוחם של זרעים מונבטים ואורגניים לספק תזונה מלאה המחוזקת בנוגדי חמצון ואנזימים. 

בואו לספק לחברכם את התזונה הטובה ביותר!

הירשמו לקבלת מבצעים